הגדלת איבר עם אנדרו פינס

מכשיר להגדלת איבר הנמכר ביותר בעולם !

אצלנו תוכלו לרכוש את המכשיר הטוב ביותר בעולם עבור הגדלת איבר המין - רופאים מכל העולם ממליצים עליו.. !
המכשיר נוח מאוד לשימוש ומגדיל לכל החיים את איבר המין שלך - גם באורך, גם בעובי, ובנוסף לזה משפר את קשיחות האיבר ! הפתרון לאיבר מין קטן נמצא כאן..
אודות סרטונים שאלות ותשובות שירות לקוחות מן העיתונות ביצוע הזמנה

YNET - ידיעות אחרונות


"על מנת להאריך את הפין בזקפה דרוש מכשיר שמאריך את כל רקמות הפין - כלי דם ועצבים ושופכה, רקמות רכות אחרות, כולל העור - וכל אלו צריכים להתארך עם הזמן. זאת אותה שיטה שמשתמשים בה השבטים האפריקאים להאריך צוואר או אוזניים או שפתיים. מדובר בהארכה של רקמות, שמשתמשים בה גם ברפואה. זה עובד על אותו עקרון כמו פלטה ליישור שיניים. יש לזה 100% הצלחה. אין לזה אפס".

"הכוח הדרוש לחדור לנרתיק אישה הוא 1 ק"ג, כשהנרתיק מסוכך היטב, ואילו הכוח המקסימלי של מתיחה שהמכשיר יוצר הוא 1.5 ק"ג. זה לא כאילו שמחברים אותך לטרקטור, כך שעם מכשיר ההארכה אין שום סיכונים. כל עוד גבר לא מאריך מ-12 ס"מ ל-30 ס"מ – אין בכך כל סיכון. הארכת פין בשיטה הזאת היא משהו שעושים אורולוגים בכל העולם".
פורסם ב 2004

כתובת למאמר עצמו
ד"ר הלסטרום
פרופסור לאורולוגיה וראש המכון האנדרולוגי באוניברסיטת ניו אורלנס, ארה"ב.

הספרות בדיסציפלינות שונות של רפואה תומכת ברעיון של התרחבות רקמות. הממצאים הראשונים שעלו מן המחקרים שנעשו בנושא, ממצאים שהוצגו ופורסמו, הראו שמכשירים המפעילים כוח משיכה על הפין אכן יעילים ובטוחים לשימוש (לדוגמא: מכישר האנדורפין של מכון אנדרומדיקל במדריד,ספרד), ומאפשרים לגברים עם מחלת פיירוני במקרים פוסט-אופרטיביים לאחר כירורגיה של הפין לשמר או להשיג התארכות של הפין.
ד"ר מונקדה
ראש המחלקה לאורולוגיה בבית חולים גרגוריו מרניון במדריד, ספרד.

כיום, מתוך מספר דרכים להגדלת גודלו של הפין, הטכניקה שהינה הכי בטוחה לשימוש והכי אפקטיבית הינה הטכניקה שמסתמכת על עקרון כוח המשיכה. אנדרופין הינו מכשיר רפואי שמוכר ומאושר על ידי רשויות איגוד הבריאות האירופאי. מכשיר זה מייצג התקדמות חשובה בתחום הרפואה, כאשר אנו בוחנים את האפקטיביות של מכשיר האנדורפין בשלבים פוסט-אופרטיביים של פציינטים שעברו ניתוח בגלל מחלת פיירוני, או, לעומת זאת, לאלו אשר פשוט לא חשים בנוח עם גודלו של הפין שלהם.
ד"ר פייקס
אנדרולוג, סקסולוג וראש המכון הים-תיכוני לסקסולוגיה ואנדרולוגיה בצרפת.

אורולוג בקליניקת בוסלייל דה מונטלייה בצרפת. אני ממליץ על מכשיר זה לפציינטים שלי במקרים של מחלת פיירוני או של הארכת הפין, מניסיוני התוצאות שהושגו היו מאד מעודדות.
ד"ר פאולו גונטארו
אורולוג בחוג לאורולוגיה באוניברסיטת פיאמונטה אורינטלה בנוברה, איטליה. חבר בסגל בביה"ס האירופאי לאורולוגיה. מזכיר ארגון, קרן המחקרים האיטלקית לאורולוגיה, L.U.N.A . את האנדורפין המאריך הרפואי, צריך להחשיב כדרך טיפול הכי פחות פולשנית והכי אפקטיבית להארכת פיר הפין בעבור פציינטים שמחפשים טיפול להארכת הפין.
ד"ר איסמיל טאמבי
יועץ קליני אנדרולוגי, מומחה ברבייה ובריאות מינית בקליניקה לרפואת גברים בבית החולים דמאי במלאזיה.

אחת הקבוצות האתניות שהכי מושפעת ומודאגת לגבי גודלו של הפין הינה אוכלוסיית הגברים האסייתים. למעשה, גודלו הממוצע של הפין אצל אסייתים הינו 11.9 ס"מ והאורך המקסימאלי מקביל לאורך הכי קטן במערב. האנדורפין הוכנס לראשונה לשוק האסייתי כאשר התגבר שם החופש המיני. זהו המכשיר הרפואי הכי בטוח והכי אפקטיבי שעובד לפי כוח המשיכה, שמיועד לעזור לפתור בעיות, לאפשר סקס טוב יותר ולתת תחושה טובה יותר לגבי מיניות.
ד"ר לי זנ'ג
יועץ כירורגי אנדרולוגי בבית חולים שנחאי ראנג'י בשנחאי, סין

מתוך מגוון של מחקרים לגבי הארכת הפין, יישור הפין {מחלת פיירוני} וטיפול פין פוסט-אופרטיבי, שנעשו בסין על ידי ד"ר לי ז'נג, שבחנו את השימוש באנדורפין מכשיר הרפואי הפועל על ידי כוח המשיכה על 39 נחקרים, הראו גדילה ממוצעת של הפין ב2.5 ס"מ בתוך תקופה של 3 חודשי טיפול.
ד"ר ג'אמל סאלחי
יועץ כירורגי אנדרולוגי בבית חולים סאן פיאטרו ברומא, איטליה.

מזה זמן רב ד"ר ג'אמל סאלחי ממליץ על שימוש באנדרופין בטיפולים פוסט-אופרטיבים להגדלת פין באמצעות התערבות כירורגית, כמו כן, בעבור טיפול ראשוני להגדלת גודלו של הפין. ד"ר סאלחי מאשר שהאנדורפין הינו המכשיר האפקטיבי והבטוח ביותר הפועל על בסיס כוח המשיכה. זהו מכשיר קל לשימוש ונוח להרכיב שמאפשר להרבה גברים לשים קץ לבעיות שקשורות לגודלו של הפין.
מספר המלצות של לקוחות
"זה פשוט לא יאומן! זה עובד! הצלחתי להגדיל את איבר המין שלי בכ2 ס"מ תוך 3 חודשים! תודה רבה!" משה, ת"א
"תודה רבה! אין מילים בפי להודות לכם עד כמה המוצר עזר לי ! שנים שאני נלחם בבעיה, עד האנדרו פינס !" מיכאל, לוד
"לא האמנתי שזה באמת עובד, אבל ניסיתי - והנס קרה! תוך מספר שבועות הרגשתי גדילה משמעותית!" רונן, ראשון לציון
"ניסיתי את כל השיטות האפשרויות והם פשוט לא עבדו, עד אשר פגשתי את האנדרו פינס! פשוט מדהים!" אביחי, נהריה
"מכשיר האנדרו פינס עובד ! הוא הגדיל לי את האיבר בשלוש ס"מ תוך פחות מחצי שנה!" אוהד, נתניה
"המוצר הכי טוב ! אני הצלחתי להגדיל את האיבר ב2 ס"מ תוך 4 חודשים, וסיפרתי לחברים שלי בכפר !" אבד, כפר כנא
נשמח לשמוע גם על התוצאות שלכם - הקליקו כאן וספרו לנו איך האנדרו פינס השפיע עליכם
תקנים ואישורים של האנדרו פינס
» אישור ה-FDA האמריקאי
» אישור CMDCAS קנדי למכשור רפואי
» אישור ARTG אוסטרלי לתרופות ומכשור רפואי
» אישור CE לשיווק המוצר באירופה
» אישור ממשרד הבריאות בטיוואן
» פטנט - אירופה
» פטנט - ארה"ב
הגדלת איבר המין יכולה לשפר משמעותית את הבטחון העצמי ולתת לך את ההרגשה במיטה שאף פעם לא היית לך. לא סתם קיים המשפט "הגודל כן קובע", זהו אינו סוד שנשים מעדיפות איבר מין גדול.. באמצעות המכשיר שאנחנו מוכרים - אנדרו פינס - תוכל להגדיל משמעותית את איבר המין שלך באופן קבוע, ללא כאב או סיכון כלשהו! הצמיחה היא הדרגתית - כל חודש 0.5 ס"מ באורך ו0.25 בעובי (בממוצע). המכשיר קיבל אישורי רבים בארה"ב ובאירופה, כגון אישור הFDA של ארה"ב, אישור משרד הבריאות הספרדי, תקן בקרת האיכות של אירופה וכולי.. אספנו מידע רב מהאינטרנט על מנת לתת לכם את כל המידע הנחוץ לכם באתר, אך במידה ויש לכם שאלות ספיציות או רוצים לשמוע עוד על המוצר ניתן לפנות אלינו דרך הטלפון המופיע למעלה - ונשמח לענות לכם על כל שאלה. הצוות שלנו מיומן, רציני, ואדיב וישמח לתת לכם שירות בכל עת ! צוות אתר Biggerpenis.co.il מאחל לכם רכישה מהנה.
PDF עם הוראות בעברית

PDF עם הוראות בערבית